fbpx

Letnie Turnieje Szachowe w Koneserze !

Letnie Turnieje Szachowe w Koneserze !

Zapraszamy na wyjątkową serię szachowych spotkań w Praskim Centrum Koneser! Organizujemy cztery turnieje szachowe, które będą poprzedzone krótkim wykładem na temat wybranego motywu przewodniego. Odkryj razem z nami tajniki obrony sycylijskiej, gambitu królewskiego czy partii hiszpańskiej!

Terminy Spotkań:
– 17.07
– 31.07
– 07.08
– 14.08

Link do zapisów -> https://forms.gle/aMnkLCeg2CY53KfH8

Harmonogram:
– Start: 18:00
– Zakończenie: 20:00

Lokalizacja
Plac Konesera

Serdecznie zapraszamy miłośników gry w szachy na wspólne rozgrywki w sercu Warszawy! Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania w szachach czy wieku, każdy jest mile widziany! Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z szachami, nasi doświadczeni gracze chętnie pomogą Ci zrozumieć podstawy gry i nauczyć, jak zadać szach i mat. 

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Zachęcamy do zapisów https://forms.gle/aMnkLCeg2CY53KfH8 aby zagwarantować sobie miejsce w spotkaniach.

Atrakcje
– Turnieje szachowe z profesjonalnym sędziowaniem i atrakcyjnymi nagrodami!
– Krótkie wykłady wprowadzające do najciekawszych otwarć szachowych: obrona sycylijska, gambit królewski czy partia hiszpańska.
– Giga szachy dostępne dla każdego 

Organizatorzy
**Stacja Praga** – Stowarzyszenie wspierające liczne wydarzenia kulturalne na warszawskiej Pradze. Tworzymy nowe serce warszawskiego Street Artu i aktywnie wspieramy lokalną społeczność. Celem Stacji Praga jest stworzenie aktywnego ośrodka działań kulturalnych, miejsca tworzonego przez mieszkańców i dla mieszkańców. Znajdujemy się przy ul. Inżynierskiej 6.

**Fundacja Inicjatyw Niebanalnych** – Organizacja non-profit promująca nietypowe formy aktywności, takie jak szachy, szachoboks, kabaddi czy capoeira. Organizuje popularne spotkania z szachami nad Wisłą oraz na Polu Mokotowskim.

Do zobaczenia przy szachownicy!
Spędźmy razem czas przy królewskiej grze, zanurzając się w atmosferze rywalizacji i kreatywności. 

#szachy #chessmaster #gambit #szachownica

Zapraszamy!Tagi:
Skip to content