fbpx

6. Warszawskie Kolmpro: kolektywna improwizacja

Przed nami kolejna edycja kolektywnej improwizacji!

Scena Stacji Praga otwiera się na wszystkie osoby zainteresowane kolektywną improwizacją. Występy dają okazję do wolności ekspresji; wspólnego doświadczenia scenicznego; zaufania i akceptacji; radości ze współbycia. Wchodzimy na scenę z osobami, z którymi połączył nas los i wspólnie obserwujemy i odgrywamy co się wydarza. Pokazy nie mają zachwycić, zadziwić, nie muszą być jakieś. To przestrzeń bez oczekiwań. Zapraszamy ciekawość i uważność.

🌺 Kto już był na poprzednich edycjach i zna formułę, może od razu zgłaszać się w przypiętym poście.
🌺 A dla nowych odbiorców zainteresowanych kolektywną improwizacją już tłumaczymy całą akcję:

⭐ Na scenie można wystąpić jako:
• Mover – robi ruchy (stanie w miejscu też jest ruchem)
• Sounder – robi dźwięki (gwizdanie też jest dźwiękiem)

🎭 Każda chętna osoba zostanie przydzielona do jednej z grup (do dwóch grup w przypadku wyrażenia chęci bycia i moverem i sounderem, jeden występ jako sounder, a inny jako mover). Grupy składają się z 3-5 osób. Każda grupa ma wyznaczony przedział czasowy (ok. 15 minut), w którym członkowie i członkinie mają za zadanie odegrać swoje role w jakikolwiek wybrany przez siebie sposób. Improwizowane inscenizacje muzyczno-ruchowe przeplatane są 10-minutowymi przerwami.

⭐⭐⭐ JAK DOŁĄCZYĆ? ⭐⭐⭐
• Zgłoś się online komentując przypięty post, pisząc preferowaną przez siebie rolę (mover / sounder / both). ZGŁOSZENIA TRWAJĄ DO 24 MAJA!
• Obserwuj wydarzenie, by sprawdzić wyniki losowania do grup. Grupy zostaną ogłoszone w dniu wydarzenia.
• Przybądź na Stację Praga, by wystąpić. Możesz zabrać ze sobą preferowane instrumenty i/lub rekwizyty. (Prosimy o punktualność!)

Zapraszamy także widownię – watcherów – nie musisz występować, by dołączyć do współtworzenia przestrzeni. Twoje oczy, uszy, zmysły i reakcje są równie wartościowe.

» Uwaga! Zgłaszając się jako performer/ka zgadzasz się na uwiecznienie oraz udostępnianie swojego wizerunku pod postacią nagrań audio/video oraz zdjęć.

⚙️ Jeśli masz ochotę:
– pomóc w organizacji eventu
– fotografować
– nagrywać video
Zgłoś się do organizatorek (Zuzana Las / Lena Starmach). Wszystkie łapki na pokładzie mile widziane!
__________________________

📍 MIEJSCE: Stacja Praga, wejście od Zaokopowej 5.
🕧 KIEDY: 25.05 o 18:30
💸 WSTĘP: co łaska do puszkiSkip to content