fbpx

Bezpłatne warsztaty z modelowania i druku 3D dla młodzieży – zaproszenie!

Stacja Praga zrzesza pasjonatów sztuki, nowych technologii i dziedzictwa kultury. Staramy się szerzyć ideę społecznego rozwoju i wspierać innych, którzy działają w tym celu! Dzisiaj chcielibyśmy zapoznać Was z ofertą FABLAB przy Targowej 56 w Warszawie!


Fab lab to miejsce gdzie znajduje się kilka pracowni: stolarska, druku 3d, sitodruku, CNC, pracownia szycia czy laseru. Miejsce prowadzone jest przez Stowarzyszenie Robisz.to – https://fablabwarszawa.pl/

Aktualnie Fab Lab prowadzi rekrutację na bezpłatny kurs modelowania i druku 3D dla młodych ludzi (Między 16 a 25 rokiem życia).

Na warsztatach poznacie podstawy projektowania przestrzennego i otrzymacie certyfikaty, dokumentujące Twoją nową wiedzę. Nauczycie się projektować i drukować modele 3D i przekonać się, że nie jest to wcale aż tak tajemna wiedza. Stworzycie swoje pierwsze portfolio, otwierając dzięki temu nowe możliwości kariery w sektorze kreatywnym!

Z całego serducha, zapraszamy!


Link do wydarzenia na facebooku, w którym znajduje się link do zapisów:
https://www.facebook.com/events/247687227768303?ref=newsfeed

Jednocześnie zapraszamy na naszą najbliższą wystawę Człowiek – Maszyna – Relacje, która odbędzie się już w sobotę o godz. 18:00 ! https://stacjapraga.pl/czlowiek-maszyna-relacje/

Skip to content