fbpx

Darmowe wieczorki psychologiczne – Sny jak odbicie psyche

Zapraszamy Was serdecznie na fascynujące wieczorki psychologiczne w Stacja Praga ✨

Pierwsze spotkanie z cyklu: 
🌌 Sny jako odbicie psyche 🌌

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co kryje się za tajemniczymi snami, które nas nawiedzają w nocy? Jakie znaczenie mają one dla naszej psychiki i samorozwoju? Właśnie na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedzi podczas wykładu, który wyjątkowo połączy teorię z praktyką – jako słuchacz wykładu będziesz mieć sposobność, aby zbadać, jaką mądrość niosą dla Ciebie Twoje własne sny.

W trakcie tego wydarzenia zgłębimy fascynujący świat snów z perspektywy psychologii zorientowanej na proces, której twórcą jest Arnold Mindell. Oznacza to, że będziemy badać sny jako dynamiczne i ewoluujące manifestacje naszej psychiki.
Dowiesz, czym jest „śniące ciało”, „globalne śniące ciało”, co wspólnego ze snami mają symptomy cielesne i czy na pewno śnimy tylko wtedy, gdy… śpimy?

Psychologia procesu wnosi nowe, świeże spojrzenie na sny i zaprasza nie tyle do ich analizy czy interpretacji, ale przede wszystkim – do doświadczania wyśnionych jakości i wzorców. Podczas sesji pracy nad snem niejako wśniewamy się w treść i atmosferę snu, aby poprzez ich doświadczanie uzyskać wgląd. Bywa to nieraz bardzo głębokim i poruszającym doznaniem, które pomaga odkrywać własne konflikty wewnętrzne, pragnienia i cele, a także zasoby i sposoby na tak zwane życiowe wyzwania.

Praca nad snami pozwala zaczerpnąć z przepastnej skarbnicy nieświadomej mądrości i pogłębić zrozumienie własnych procesów życiowych.

�Sny nieraz niosą zalążek nowej tożsamości.�Jesteś jej ciekaw(a)?

Nie przegap okazji na odkrycie tajemnic snów.

📅 Data: 22 listopada 
🕒 Godzina: 17:00
📍 Miejsce: Stacja Praga, Zaokopowa 5 Warszawa
➡️ Rejestracja: proszę wysyłać zgłoszenia na adres fundacja@fundacjabeztroskapsychoterapia.pl lub DM

Pewnie zastanawia Was, jak to będzie wyglądać? 😌

Już śpieszymy z odpowiedzią: 
Spotkanie potrwa Ok. 3️⃣ godzin. 

-> Zaczniemy od wykładu na temat snów, nasz psycholog opowie Wam co tam w duszy grało Jungowi 

-> Później będzie czas na dyskusje i pytania. 

Zależy Nam by była to integracja, żebyście mogli poznać świat snów od zewnątrz. Może podyskutujemy o Waszych snach? ⭐️

Spotkanie poprowadzi psychoterapeuta Monika Kopycka. W swojej pracy łączy zainteresowanie słowem i ludzką kondycją, włączając do pracy terapeutycznej elementy baśni, mitów i szeroko pojętego storytellingu 🎆

Dołącz do nas, aby poznać sekrety snów i odkryć, jak mogą one pomóc w zrozumieniu siebie oraz swojego miejsca w świecie.
🌙🌟 Zapraszamy serdecznie! 🌟🌙 

Skip to content