fbpx

Malujemy marzenia! – warsztaty noworocznej afirmacji

Link do wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/1458565341724839/

Hej!
Ruszamy z nowym rokiem w Stacji Praga! Zaczynamy z przytupem od wizualizacji naszych marzeń.

Podczas warsztatów otworzymy się na nasze marzenie, a reszta popłynie samoistnie – nie są więc potrzebne umiejętności malarskie, nasze dzieła stworzymy intuicyjnie 🙂 Warsztaty rozpoczniemy od krótkiego ruchu, aby napięcia mogły się uwolnić, a my zyskamy lekkie ciało na dalszą część warsztatu. I haps! złapiemy tu nasze marzenie/cel!

Poprzez specjalną technikę przejdziemy od słowa/zdania czyli naszej afirmacji, wejdziemy w moc Liter, następnie Kształtów i wypełnimy to wszystko Barwą. Jest to skupienie się od A do Z, od początku do końca, co pozwala nam jeszcze bardziej wzmocnić i poczuć marzenie/cel.

To ciekawy moment kiedy naszą sentencje możemy rozszyfrować tylko my! ⭐
Na warsztacie zapewniam farby, pędzle, palety, specjalny papier do farb. Opowiem jakie kolory farb mogą posłużyć jako dodatkowe wzmocnienie naszego celu. Możesz przyjść już z gotowym marzeniem lub też znajdziemy je podczas naszego początkowego ruchu.

🎵Na koniec warsztatu kilkuminutowa relaksacja przy użyciu instrumentu tankdrum i dzwonków koshi (ogień – aby stworzona kreacja podbijała nasze serca i woda aby przepłynęła w rzeczywistość ).

Zapraszam młodzież i dorosłych, każdy jest mile widziany 😊☀️

Kilka słów od prowadzącej, Moniki Kruczalak – podążam i odkrywam jakie korzyści może wnieść do naszego życia aspekt artystyczny. Aktualnie uczestniczę w certyfikowanym kursie z Arteterapii Tańcem oraz Malunkiem. Prowadzę warsztaty z malowania intuicyjnego, gdzie badamy co chce przekazać nam podświadomość. Współtworzę i tworzę opowieści w Teatrze Soul Lab. Od 5 lat tańczę z ogniem malując w powietrzu różne geometryczne kształty. W wolnym czasie wyplatam makramową biżuterię z kamieniami naturalnymi na @Moonilight.art. Prowadzę animacje dla dzieci wprowadzając artystyczne i rozwijające zabawy.

Podsumowując:

Gdzie: Stacja Praga, Zaokopowa 5
Dla kogo: Osoby 16+
Koszt: 50 PLN/osoba
Zgłoszenia: Poprzez wiadomość prywatną na FB lub IG Stacji Praga lub mailowo: info@stacjapraga.pl
Limit miejsc: 12

Kiedy:
06.01.2023 – Piątek
17:30 – 20:00Skip to content