fbpx

Praskie Bajery – cudowny weekend na Pradze – zapraszamy!

Każdy dzień przynosi nam na Stacji nowe przygody. Nie zważąjąc na przeciwności losu dalej nadajemy kolorytu okolicy i realizujemy naszą ideę oddolnej rewitalizacji Pragi, z każdym tygodniem nabierając wiatru w żagle! Sąsiedzkie przygody zaskakuja nas każdego dnia, dzieciaki biegają, obrazy się tworzą, instalacje z wystawy człowiek · maszyna · relacje zachwycają – i będzie tego coraz więcej!

Przygotowaliśmy dla Was szybki update tego co czeka nas w najbliższych dniach – przez cały weekend zapraszamy na Praskie Bajery – szlakiem magicznych miejscówek – to nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, w ramach którego magiczne miejsca otworzą swoje drzwi i pokażą jakie skarby są w nich ukryte! Koniecznie wejdzie na to wydarzenie i sprawdźcie mapkę lokalizacji, które biorą udział w wydarzeniu!My w ramach Bajerów przygotowaliśmy następujące atrakcje:

SOBOTA

– TARG RZECZY UŻYWANYCH – czyli znany i lubiany STACJA PRAGA: JOT MARKET VOL.3 + SARAJEVO1999 + JAM SESSION + MAGDALA + WARSZTATY + NOC MUZEÓW

– Warsztaty rysunkowo komiksowe z Beatą Sosnowską RYSUJĘ KOMIKS ! – autorski warsztat Beaty Sosnowskiej

– Muzyka na żywo: SARAJEVO1999 (15:00-16:00)JAM SESSION (17:00-20:00)

W sobotę trwała też będzie ogólnowarszawska Noc Muzeów w Warszawie! W tym roku i my dołączamy się do akcji. W noc Muzeów do godz. 2:00 będziecie mogli zwiedzać naszą pracownię i doświadczać relacji ze sztuczną inteligencją i wizualizacjami

Niedziela – TARG RZECZY UŻYWANYCH (12:00-20:00)

– Muzyka na żywo Magdala (14:00-16:00)

– Od godz. 14:00 Marina rusza SITODRUKIEM! Przynoście swoje koszulki, za saymboliczną opłata będzie można upgrade’ować swój ciuszek!Oj się będzie działo!

Zapraszamy!

Stacja Praga

Zaokopowa 5

Skip to content