fbpx

Relacja z warsztatów z Młodzieżą z Makowa

Na profilu Mazowieckie Obserwatorium Kultury pojawiła się relacja z projektu, w ramach którego jednym z elementów były odwiedziny i warsztaty twórcze w Stacji Praga! Zachęcamy do lektury i obejrzenia zdjęć!

DZIEJE SIĘ W BARDZO MŁODEJ KULTURZE!

W październikowy weekend młodzież z Makowa Mazowieckiego odwiedziła Warszawę w poszukiwaniu muralowych inspiracji. W sobotę odwiedziliśmy Muzeum Sztuki Nowoczesnej i spacerowaliśmy szlakiem warszawskich murali. W niedzielę ugościła nas Stacja Praga, gdzie mogliśmy też spróbować swoich sił w sztuce graffiti i w sitodruku. Całość wizyty zaplanowała wspaniała młodzież z Młodzieżowa Rada Miejska w Makowie Mazowieckim : Amelia, Julia, Kamila, Lena, Dawid, Michał i Krystian, a towarzyszyły jej Anna Winiarek z Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim, Marta Głażewska, opiekunka RSU w ŻAKu, Agnieszka Dąbrowska-Kot z Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Makowie Mazowieckim oraz niezastąpiona Eliza Gryszko.

fot. Krzysztof Gajewski

Wszystko to i jeszcze więcej działo się w ramach inicjatywy młodzieżowej zrealizowanej w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2023-2025 Mazowiecki Instytut Kultury dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowe Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2023-2025 oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

#mazowieckiinstytutkultury

#bardzomłodakultura

#bardzomłodakulturamazowieckie

ps. Zachęcamy inne organizacje i grupy zorganizowane do współpracy!

Skip to content