fbpx

Rozkład jazdy 21.09 – 27.09

poniedziałek 21.07


Wirtualne spacery

KLIKNIJ TUTAJ

Trochę autopromocji nie zaszkodzi! Gorąco zapraszamy Was do sprawdzenia nowej opcji na naszej stronie internetowej – Wirtualne Spacery! Koniecznie zobaczcie i sprawdźcie wszystkie szlaki! https://stacjapraga.pl/spacery

Wtorek


O lunaparku na Pradze-Północ – wykład

Kiedy? każdy wtorek, godz. 20:00

Gdzie? sala główna Hulakula, ul. Jagiellońska 82b

Za ile? za darmo!

https://www.facebook.com/events/1845130892291979/

Wtorek oznacza tylko jedno: niezwykłą eksplozję pozytywnej energii na bezpłatnych zajęciach Zumby z Oktawianem Zagórskim!“Innowacyjny program Zumba® Fitness pozwolił mi połączyć taniec i interpretacje muzyki z efektywnością ćwiczeń fitnessowych. Dodatkowo satysfakcja i radość, którą daje udział w tych zajęciach pozwolił mi spełnić się jako prowadzącemu. Setki osób, które codziennie przychodzą na moje zajęcia i to jak ich życie zmieniło się dzięki nim na lepsze jest dla mnie największą nagrodą.” – Oktawian

Środa


Gry Planszowe w Chmurach

Gdzie: Chmury

Zapraszamy do gry w gry planszowe z zachowaniem rozsądku i standardów higienicznych. Stowarzyszenie Avangarda serdecznie zaprasza do klubokawiarniChmury na spotkanie z grami planszowymi.Już od godziny 16:00 będzie granie bez prądu. Zapraszamy wszystkich – niezależnie od wieku czy doświadczenia z grami. Wybór tytułów będzie na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.Organizatorzy zachęcają też do przynoszenia własnych tytułów. Jeżeli posiadacie jakąś grę, której zasady stanowią dla Was enigmę, pomożemy przebić się przez instrukcję.

Czwartek


Muzeum Warszawskiej Pragi

Kiedy? 24 września 2020 (czwartek) g. 15:00 – 16:30

Gdzie? Muzeum Warszawskiej Pragi, Targowa 50/5

Spotkaj się w otwartej pracowni i poznaj tajniki kaletnictwa i rymarstwa. Na miejscu udostępnione zostaną podstawowe narzędzia z tradycyjnych warsztatów, maszyny do szycia, narzędzia do szycia ręcznego oraz wykroje. Skorzystaj z odsieków i resztek skóry oraz innych kaletniczych materiałów, a także tradycyjnych wzorników i modeli wyrobów kaletniczych. Możesz zrealizować własne projekty z przyniesionych surowców. Tutaj także naprawisz uszkodzony portfel, plecak, torebkę czy wybijesz dodatkową dziurkę w pasku do spodni, nabijesz nity lub napę.
Otwarta pracownia skierowana jest do osób dorosłych, osób w trakcie kształcenia rzemieślniczego, pasjonatów i hobbystów.

Piątek


W oparach absurdu

ul. Ząbkowska 6, Warszawa

Start: 21:30

Wstęp wolny

Koncert zespołu Ciepłe Popołudnie! Granie i śpiewanie z tęsknoty za tekstami retro, które były “o czymś” – o miłości, o relacji człowieka z samym sobą, o początkach, środkach i końcach różnych fascynujących, życiowych historii. Retro zacięcie połączone z pasją do współczesnych rozwiązań, takich jak looper czy brzmienia syntetyczne; utworach zabrzmi czasem nieśmiały romans z muzyką elektroniczną, jak i klasyczne brzmienia z zadymionej kawiarni lat 40-tych.

Sobota


Miejsce: Warszawa – Praga Północ, fochy i fanaberie,

Ząbkowska 3

Kiedy? Zapraszamy na cykliczne jam session w każdą sobotę od godz 20:00 do 00:00.

Coś dla miłośników muzyki!Wyjątkowe Jam Session w różnych stylach muzycznych. 🙂Weź swój instrument i przyjdź pograć. Zapraszamy na cykliczne jam session w każdą sobotę od godz 20:00 do 00:00.

Niedziela


Zespól Besides, jeden z czołowych przedstawicieli post-rocka w kraju, powraca z nową płytą zatytułowaną „Bystanders”. To koncept-album, na którym znalazło się osiem utworów instrumentalnych, inspirowanych historiami więźniów Auschwitz i losami mieszkańców okolicznych ziem, żyjących w cieniu obozu podczas II wojny światowej. Członkowie Besides pochodzą z Brzeszcz (okolice Oświęcimia) – album zrodził się z osobistej potrzeby przepracowania nagromadzonych przez lata emocji, wywołanych bliskością tego szczególnego miejsca. Skład:Piotr Świąder – Kruszyński: gitaraJanusz Binkowski: gitaraArtur Łebecki: basBartłomiej Urbańczyk: perkusja

Skip to content