fbpx

Rozkład jazdy – czuć, że idzie wiosna! 13.03-19.03

Portal Facebook pyta się co słychać. Warto się o to człowieka drugiego zapytać również. My pytamy. Na początek dziewczyny – co słychać? W ramach Przystanek Kobiet w Stacji Praga – Warsztaty artystyczne, wernisaż, kobiecy koncert przez cały tydzień dzieją się rzeczy co najmniej różnorodne, wspierające, ważne.

  • Czwartek – kreatywnie brzmi, as always. Kreatywny czwartek na Stacji Praga. Istnieje możliwość, że tym razem również maszynki do dziarania pójdą w ruch, także strzeżcie się ćwiczebne banany i pomarańcze!
  • Piątek – jest szybki. Jest energiczny, hipersfokusowany i po prostu boski. ADfullHD i do przodu, to nasze hasło. “Ej, ty też tak masz?” Spotkanie ADHDowców to niepowtarzalna okazja do bycia razem w tym naszym wspaniałym zapale czy odpale.
  • Sobota – VelurLove Cipkowe Party vol.3. Baby, kobitki, damy, cipki, nie-cipki, dziewczyny, żeńszczynie i całe spektrum kobiecości w jednym miejscu. Święto dla nas i przez nas. Ukłon w stronę energii która napędza świat.
  • Aaaa w niedzielę się dzielę. Nipplease_ i kolejna edycja warsztatów malarskich. Opowieść o pięknie, czystej formie (siema Witkacy!) i uwiecznianiu momentu na płótnie.Także widzicie. Co jak co, ale na Stacji SŁYCHAĆ. Skoro tak internety pytają, to warto odpowiedzieć. A właśnie. Smacznej kawusi. Tymczasem!
Smacznej kawusi i miłego dnia!


Skip to content