fbpx

Stop – stawianie granic samemu sobie – warsztat psychologiczny

“𝘽𝙤𝙪𝙣𝙙𝙖𝙧𝙞𝙚𝙨 𝙖𝙧𝙚 𝙡𝙞𝙠𝙚 𝙛𝙚𝙣𝙘𝙚𝙨; 𝙩𝙝𝙚𝙮 𝙠𝙚𝙚𝙥 𝙤𝙪𝙩 𝙬𝙝𝙖𝙩 𝙮𝙤𝙪 𝙙𝙤𝙣’𝙩 𝙬𝙖𝙣𝙩 𝙖𝙣𝙙 𝙥𝙧𝙤𝙩𝙚𝙘𝙩 𝙬𝙝𝙖𝙩 𝙮𝙤𝙪 𝙫𝙖𝙡𝙪𝙚.”

Stacja Praga oraz Warszt/Kraft serdecznie zapraszają na warsztaty psychologiczne dotyczące stawiania sobie własnych granic.

Granice, czyli zakresy akceptowalnych przez nas zachowań, kształtują się w kontakcie z ludźmi, z którymi pozostajemy w ważnych relacjach. Temat granic psychologicznych jest ostatnio często poruszany w kontekście relacji interpersonalnych, samoświadomości oraz samorozwoju. Na ogół skupiamy się jedynie na tym, w jaki sposób inne osoby przekraczają nasze granice oraz jak sobie z tym radzić. Warto jednak zwrócić uwagę, że często sami je przekraczamy, lekceważąc sygnały płynące z naszego ciała i wpływając tym na naszą równowagę psychiczną.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją wiedzę i kompetencję w zakresie rozumienia swoich własnych granic – ten warsztat jest dla Ciebie.

Wydarzenie będzie trwało 2h oraz składało się z dwóch części – teoretycznej oraz praktycznej. Podczas warsztatów poznasz dlaczego i w jaki sposób przekraczasz swoje własne granice oraz nauczysz się radzić sobie w takich sytuacjach. Elementy te będą poruszane poprzez naukę samoświadomości, odbierania sygnałów z ciała oraz uważności.

Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych.

🗓️ 24 marca 2024
🕰️ 16:00-18:00
📍 Stacja Praga, Zaokopowa 5
👥 grupa 12-osobowa
💸 wstęp bezpłatny
📝 obowiązują zapisy

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Kliknij w link poniżej i wypełnij ankietę, aby zapisać się na zajęcia⬇️
https://bit.ly/zapisynawarsztat

Warsztaty przewidziane są dla 12 osób – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Przed wydarzeniem poprosimy Cię o potwierdzenie swojego udziału. W przypadku zwolnienia miejsc, zaprosimy na warsztaty osoby z listy rezerwowej.

W trakcie warsztatów tworzymy dla siebie bezpieczną przestrzeń, opartą na wzajemnej życzliwości.
Nie tolerujemy:
✨ przekraczania granic
✨ obraźliwych wypowiedzi
✨ rasizmu, homofobii, transfobii
✨ innych zachowań przejawiających brak szacunku

Prowadzący:
Julia Pomykała – psycholożka, badaczka, koordynatorka warsztatów. W swojej pracy kładzie nacisk na efektywność procesu przekazywania wiedzy z silnym naciskiem na praktyczną naukę samoświadomości. Do zakresu jej zainteresowań należy podejście NVC (komunikacja bez przemocy), psychologia poznawcza oraz społeczna.
Robert Marciniak – psycholog, seksuolog, trener umiejętności społecznych. W swojej pracy koncentruje się na wzajemnej relacjach jednostki ze środowiskiem, bazuje na teorii psychologii systemowej. Szczególnie bliskie jest mu podejście oparte na poznawaniu siebie poprzez rozumienie swoich emocji.

Zapraszamy!Skip to content