fbpx

Warsztaty malowania intuicyjnego z Moniką Cieślak – Niedziela

Malowanie leczy, uzdrowia, pozwala pozbyć się lęku, uwolnić od stresu i wewnętrznych blokad. Zapraszamy na warsztaty malowania intuicyjnego!

Malowanie intuicyjne jak sama nazwa wskazuje to podróż w głąb siebie. Tutaj nie są potrzebne zdolności plastyczne czy umiejętność malarskie, a jedynie Twoją intuicja. To spotkanie z Samym sobą, wewnętrzna podróż do nieznanych lub ukrytych zakamarków własnej duszy.

Czasem mamy poczucie, że stoimy w miejscu i nie możemy z jakiegoś powodu ruszyć przed siebie. Często stoją za tym nasze wewnętrzne blokady i ograniczenia.
Malarstwo intuicyjne to forma arteterapii, która pozwala na spotkanie z własnym Ja, dzięki temu zrozumieniu co dla nas jest ważne, a co Nam nie służy. 

Jeśli masz poczucie że stanąłeś w miejscu lub potrzebujesz zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć to zapraszam Cię serdecznie na warsztat z Malowania intuicyjnego, podczas którego będziesz miał/miała okazję odkryć siebie na nowo, uwolnić swoją kreatywność i wydobyć uśpiony potencjał!

Kiedy?
Niedziela, 10.03 15-17
Koszt: 150 zł
Liczba miejsc ograniczona

W cenie warsztatu:
podobrazie 50/70
Farby, pędzle i słodki poczęstunek .

Prowadząca: Monika Cieślak

Zapisy na e-mail: info@stacjapraga.pl
—————————–
O przestrzeni:
🏭 Stacja Praga – Niezależny dom kultury prowadzony oddolnie przez kolektyw pasjonatów i miłośników warszawskiej Pragi. W garażach na terenie historycznej zajezdni tramwajowej prowadzimy pracownie twórcze, studio muzyczne i świetlicę z programem warsztatowym dla ludzi w każdym wieku. Tu organizujemy wystawy, imprezy, koncerty i wydarzenia kulturalne.

Odwiedź nas online:
🌐 www.stacjapraga.pl
📷 www.instagram.com/stacja.praga
📘 www.facebook.com/stacjapraga1648

Chcesz wspierać nasze działania? Zostań Patronem!
https://patronite.pl/stacjapraga
🍹 Możecie u nas kupić napoje bezalkoholowe, ale także możecie przynieść własny prowiant i zostawić “butelkowe” w skarbonce!

Chciałbyś wystawić się u nas, albo skorzystać z otwartej pracowni? Skontaktuj się z nami!
📞 Telefon: 507-816-554
📧 E-mail: info@stacjapraga.pl

Stacja Praga to nie tylko warsztaty malowania intuicyjnego. Sprawdź inne wydarzenia: https://stacjapraga.pl/wydarzenia/Tagi:
, ,
Skip to content