fbpx

WARSZTATY MUZYCZNE – Ty Też Masz Głos! – 24.08 (środa)- Plac Konesera

Zajęcia ukierunkowane w stronę naszej wrażliwości głosowej aby móc wyśpiewać to co w nas najlepsze ,aby zbudować wewnętrzną harmonię wokalną płynącą z wnętrza odwagi i prawdziwego, szczerego Głosu naszej osobowości!

Plan Zajęć:

Zapoznanie się ze sobą

Rozgrzewka

Od mowy do śpiewu

Chór

Ćwiczenia na odwagę

Ćwiczenie – “Ja na Ciebie patrzę..”

Praca Domowa

Zajęcia poprowadzi Laura Samojłowicz & Kasia Koj Koj.

Laura Samojłowicz – aktorka i piosenkarka, która w 2015 zakwalifikowała się do drugiego etapu Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki i 20 marca wystąpiła na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.W tym samym roku nagrała cover utworu „Take Me to Church” Hoziera, aby wesprzeć Fundację Rak’n’Roll. Jesienią wzięła udział w szóstej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. We wrześniu 2016 dołączyła do banku głosów Powitania.pl jako lektorka.

yt:https://www.youtube.com/watch?v=-ZnC-oE4zaU

ig: https://www.instagram.com/laurasamojlowicz/

Kasia Koi Koi – zajmuje się wieloma dziedzinami sztuki, jest nauczycielem ceramiki i malarstwa intuicyjnego, ale największym cudownym wyzwaniem był jest dla niej śpiew! Wiele lat szukała odpowiedzi jak wyśpiewać to co czuje wewnątrz siebie brała udział w wielu warsztatach wokalnych w Polsce i we Francji – były one inspiracją i odkryciem swego własnego głosu. Aktualnie stworzyła swój własny materiał na tworzenie warsztatów wokalnych ,które przede wszystkim mają na celu odnalezienie własnej Tożsamości Wokalnej!

Już dziś zapraszamy na II część warsztatów, która odbędzie się 31 sierpnia (środa).

Grupa Docelowa : 18+ Koszt udziału: 50 zł

Zapisy : info@stacjapraga.pl

Skip to content