fbpx

Wieczór Autorski z poetą Leszkiem Krasickim //”Drżenia Niedojrzałości” // 8.12 // Zaokopowa 5

“Drżenia Niedojrzałości’ to zbiór wierszy będący reakcją autora na kontakt z coraz bardziej otaczającą go rzeczywistością.
Dojrzewanie to, zdaniem autora, mozolne i w zasadzie niekończące się wypracowywanie umiejętności
świadomego odczuwania, oswajania i pokonywania rozmaitych form drżenia, pojawiającego się jako oznaka obawy, lęku i niepewności, ale również radości, euforii i szczęścia.DRŻENIA NIEDOJRZAŁOŚCI są nieuporządkowanym, a w istocie nawet bardzo chaotycznym, refleksem odczuć i przemyśleń autora uwikłanego w zawiły proces własnego dojrzewania.
Tych, którzy chcieliby sięgnąć głębiej i dowiedzieć się więcej, może również o sobie i stopniu swojej własnej dojrzałości, serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie, które odbędzie się 08.12.2022 o g.19 w Stacji Praga, przy ulicy Zaokopowej 5 w Warszawie.

WSTĘP WOLNY

Bardziej szczegółowe informacje o autorze i tomiku jego poezji dostępne są na stronie internetowej : leszek-krasicki.pl


O autorze:
LESZEK KRASICKI,
poeta wiecznie niedojrzały – dojrzał w końcu do tego, by wydać tomik swojej poezji zatytułowany
„Drżenia niedojrzałości”, a stworzony z ponad stu wierszy i wzbogacony o Suplement pozwalający na
spojrzenie na nie z perspektywy podmiotu lirycznego.Autor urodzony w okresie słusznie minionym, dorastał w ciekawych czasach dynamicznych zmian
ustrojowych, a młodość przeżywał wraz z niezdarnie kształtującymi się nowymi realiami wolnej Polski.Po ponad pięćdziesięciu latach tej niełatwej koegzystencji nadal ma wątpliwości, co do dojrzałości
zarówno własnej, jak i świata, z którym przyszło mu się mierzyć.

https://www.facebook.com/events/805490890551656

Skip to content