fbpx

Wyplatanie Makram w Koneserze ( Strefa Kreatywna Stacja Praga)

Stacja Praga oraz Praskie Centrum Koneser zapraszają na Letnie Warsztaty Czwartkowe!
Przekonaj się, że potrafisz stworzyć własnymi rękami coś pięknego. Zatrzymaj się na chwilę i skieruj swoją uważność na pracę swoich rąk, bo potrafią więcej niż podejrzewasz.Zapraszamy na warsztaty rękodzieła, na których nauczysz się podstawowych splotów makram i samodzielnie stworzysz dekoracje ścienną.Będzie na Ciebie czekać cały zestaw niezbędnych materiałów, jedyne, co musisz ze sobą zabrać to samego siebie, otwartego na nową jakość spędzania wolnego czasu. Wyplatanie makram nie jest trudne. Jest medytacją w działaniu, która pomaga się wyciszyć i daje mega satysfakcję. Warsztaty poprowadzi Emilia Jasińska, założycielka Makramkowo, miłośniczka slow life’u i twórczyni rękodzieła.
W czasie warsztatów będzie możliwość zakupu oryginalnych produktów w stylu boho marki Moon Catchers.
Kiedy? 15.07 (czwartek)Godzina? Grupa I 15:00-17:00, Grupa II 17:00-19:00Wstęp: 80 zł ( opłata obejmuje wszystkie niezbędne materiały oraz poczęstunek)

* Zgłoszenia prosimy przesyłać do 10.07 na adres mailowy : info@stacjapraga.pl
Serdecznie zapraszamy!

Niezmiennie warsztatom towarzyszyć będzie Kreatywna Przestrzeń Artystyczna gdzie artyści Nocny Marek oraz Niebieski Robi Kreski będą na żywo tworzyć dzieła. 

O artystach :

Nocny Marek – nicpoń warszawski, jedna z sardynek w miejskiej puszce z okiem otwartym w strone nieba. Nocami spaceruje w strone marzenia, którym podzielił się wyłącznie z jedną gwiazdą.
Każdego dnia mija tysiące ludzi.
Nie pytaj ile razy Go widziałeś, spytaj ile razy On widział Ciebie. https://www.instagram.com/nocny_marek27/

Igor Rudziński NIEBIESKI ROBI KRESKI 
“Malując, staram się stworzyć coś, na zasadzie mojej własnej absurdalnej krainy. Lubię malować najróżniejsze stworzenia, łączyć ze sobą gatunki zwierząt tworząc nowe, osadzać je w nietypowych sytuacjach.”
Artysta działa kompulsywnie, transowo, intuicyjnie.
Myśli totalnie i bezkompromisowo. Gdziekolwiek się da – kreską zawłaszcza przestrzeń. Materiał nie ma znaczenia, okoliczności zawsze są przypadkowe. Rysuje na ścianie i na papierze, maluje na płótnie, robi „wrzuty” na murze, graffiti na bilbordach, szyldach, plakatach. Kiedyś litery, dziś raczej figury. 
I jeszcze pisze, nagrywa filmy, montuje muzykę.www.instagram.com/niebieski.robi.kreski

Skip to content