fbpx

Zapowiedź Koncertu – Fonetyka Kina Niemego – 10.11 Stacja Praga

KONCERT: MUZYCZNA OPOWIEŚĆ W CZASIE I PRZESTRZENI Lokalizacja: Stacja Praga Data: 01.11, godz. 19:00 Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, podczas którego przeniesiemy się w alternatywne światy za sprawą muzyki i wizualizacji!

ARTYŚCI: GREGORY ERROR – wokal/efekty – mistrz wrażeń dźwiękowych, który za pomocą swojej muzyki przenosi nas do innych wymiarów. Znany ze współpracy z domem mody Vitkac oraz sceną trashowego podziemia. Na koncercie zaprezentuje również swoje wizualizacje tworzone przy użyciu AI, inspirowane starymi programami telewizyjnymi i równoległymi rzeczywistościami. ALEX KO – bas – basista z zamiłowaniem do lat 60/70, tworzący dźwięki, które zaskakują i intrygują. ANDRZEJ REJMAN – klawisze – kompozytor i improwizator o międzynarodowej renomie, członek prestiżowych organizacji muzycznych. Jego muzyka to mieszanka rozrywki, filmu, improwizacji i sztuki użytkowej. KRZYSZTOF JASIO JASIŃSKI – perkusja – wirtuoz instrumentów perkusyjnych, który swoją grą potrafi ożywić każdy dźwięk.

WIZUALIZACJE: GREGORY ERROR zabierze nas w wizualną podróż, tworząc niepowtarzalną atmosferę, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i sztucznej inteligencji.

Podczas koncertu będziemy mieć okazję doświadczyć różnorodności instrumentów, oryginalnych aranżacji i niekonwencjonalnych kompozycji. Zespół wykorzystuje zarówno tradycyjne instrumenty, jak i elektroniczne, tworząc unikalne brzmienia, które zapadną Wam w pamięć.

Czeka nas was spora dawka eksperymentów dźwiękowych. To będzie niezapomniana podróż dźwiękowa, która otworzy Wasze umysły na zupełnie nowe doznania muzyczne.

Do zobaczenia na Stacji Praga, gdzie muzyka i sztuka wizualna połączą się, tworząc niezapomniane doświadczenie!

Stacja Praga ul.Zaokopowa 5 START: 19:00 Wejście: za friko experimental/eclectic/improvisationSkip to content