fbpx

Zapraszamy na spektakl ,,15 sekund sławy” – już w sobotę!

„15 sekund sławy” to bezprecedensowe badanie twórcze w reżyserii i choreografii Małgorzaty Haduch, która tym projektem wieńczy 20 lat swojej działalności twórczej w offowym nurcie sztuk scenicznych. Temat skoncentrowany jest na kluczowym zagadnieniu, jakim jest czas, zarówno jako społeczne zjawisko jak i element kompozycji scenicznych. Tym spektaklem chcemy zbadać zjawisko natychmiastowości. Wywołać wszechobecną natychmiastowość, która nie ma swojego odzwierciedlenia w sztukach scenicznych.

„15 sekund sławy” to artystyczny sprzeciw wobec presji natychmiastowości, niwelującej głębię odczuwania emocji, kontaktów międzyludzkich oraz ograniczająca prawdziwą obecność w jednej realnej przestrzeni i możliwość bycia razem.

Fot.: Piotr Werewka
——————–

Najbliższe pokazy:
📍 Stacja Praga, Zaokopowa 5, wejście od Zaokopowej 
📅 Sobota, 15 czerwca
💸 WSTĘP 40 zł
🎟️ Kup bilet na 18:00 https://tinyurl.com/mpucxv5v
🎟️ Kup bilet na 20:30 https://tinyurl.com/ycxm5jfj
⏰ Czas trwania – ok. 15 min.
——————–

👉 Reżyseria: Małgorzata Haduch
🎭 Występują: Kyrillos Aleksandrov, Marta Mietelska-Topór, Marta Mandaryna Wiśniewska, Agata Kamykowska, Sara, Katarzyna Wleciał, Agata Francuz
🏛 Instalacja scenograficzna: Paweł Łubkowski
💡 Projekt oświetlenia: Piotr Werewka
👗 Projekt kostiumów: Jakub Wójcik
✍️ Dramaturgia: Adriana Markowska
➡️ Koordynacja: Jurgita Zaikauskas
Produkcja: Fundacja Crush On Trash
Partnerstwo: Teatr Łaźnia Nowa
Patronat medialny: Radio Kraków

✨ O miejscu:
STACJA PRAGA – Niezależny dom kultury prowadzony oddolnie przez kolektyw pasjonatów i miłośników warszawskiej Pragi. W garażach na terenie historycznej zajezdni tramwajowej prowadzimy pracownie twórcze, studio muzyczne i przestrzeń z programem warsztatowym dla ludzi w każdym wieku. Tu organizujemy wystawy, imprezy, koncerty i wydarzenia kulturalne.
#StacjaPraga #DomKulturyTagi:
,
Skip to content