fbpx

Spotkanie kreatywne – Nowe technologie & Koncert ==𝗠𝗔𝗫 𝗕𝗥𝗔𝗩𝗨𝗥𝗔 ===

Zapraszamy na kolejne, ostatnie już w tym roku spotkanko kreatywne!Tym razem przeniesiemy się w świat nowych technologii. VR, audiowizualizacje, spacery 3d czy praca z dźwiękiem – takie rzeczy dzieją się w murach Stacji Praga, a już w najbliższy piątek będziecie mieli możliwość podpatrzeć jak to wszystko wygląda! Spotkanie poprowadzi Michał Rusnarczyk (Gadam do Siebie Studio). Wprowadzi Was w tajniki swojej pracy, opowie na czym polega twórczość związana z nowymi technologiami, a także opowie jakie plany i projekty realizować będziemy w przyszłości.

Jak to u nas – nie zabraknie także markerów i sprayów, gdyby ktoś zainspirowany nowymi technologiami zechciał przenieść swą kreatywność na papier!Ale to nie wszystko… Ponieważ jest to ostatnie nasze tegoroczne spotkanie kreatywne w Stacji Praga przygotowaliśmy coś jeszcze… o godz. 20:00 rozpocznie się koncert zespołu Max Bravura! Nie zabraknie solidnych, rockowych brzmień.

MAX BRAVURA:

Projekt założony w 2013 przez frontmana i wokalistę Macieja Wachowiaka. Jego charakterystyczny i charyzmatyczny wokal usłyszeć można było w już poprzednim projekcie – Slutocasters (2010-2016). W swojej szalonej twórczości łączy rock’n’rolla spod znaku Beatlesów, eklektyzmu Davida Bowiego kończąc na porównaniach z tak kontrastującymi grupami, jak LCD Soundystem i Joy Division. Max Bravura to pełna energii dynamiczna fuzja rytmów i dźwięków z tekstami, które zabiorą was w samo centrum labiryntu ludzkiej natury. Max Bravura wystąpi w składzie trio złożonym tego roku od podstaw w Warszawie. Będzie to noworoczny koncert składu jako Showcase naszych działań na Stacji Praga, która stała się tej jesieni ich twórczym domem.

Spotify: http://spoti.fi/29F729H iTunes: http://apple.co/2aaa5Fa TIDAL: http://bit.ly/29z4maH Instagram: http://bit.ly/29DR42l 

To jak, widzimy się w piątek na Stacji Praga?  

TIME LINE:

17:30 Spotkanie kreatywne

20:00 Koncert MAX Bravura

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

W ,,Stacja Praga” każdy znajdzie miejsce dla siebie, bo Praga jest dla każdego.Projekt pt. ,,Spotkania kreatywne na Pradze Północ” współfinansuje m.st. Warszawa

Skip to content