fbpx

Turniej szachowy o Puchar Konesera za nami!

Święta już za nami, a my wracamy jeszcze do Was z zaległą relacją z świątecznego turnieju szachowego o Puchar Konesera!

Wspaniała atmosfera, zacięte pojedynki, świąteczne sweterki i mnóstwo uśmiechów – tak wyglądał nasz turniej, na którym stawiło się aż 43 szachistów!

Lista startowa osób, które stanęły do szachowej rywalizacji była naprawdę imponująca – stawili się na niej prawdziwi szachowi mistrzowie co tylko zapowiadało, że rywalizacja będzie emocjonująca i na najwyższym poziomie!

I tak też było! Zawody rozgrywane były w systemie 7 minut na zawodnika + bonus 2 sekundy za każdy ruch. Bezapelacyjnie zwycięzcą turnieju został Jan Adamski, który nie poniósł porażki. Miejsce drugie zajął Michał Polak, a miejsce trzecie Rudecki Bartosz. Czwarte miejsce w naszym turnieju zdobył Liberadzki Sławomir, a miejsce piąte i nagrodę dla najlepszej kobiety na turnieju zgarnęła Aleksandra Tarnowska!

Lista nagród również była imponująca, a zawierała m.in.:

– 3 podwójne bilety od Muzeum Sztuki Fantastycznej

– Książki szachowe

– Zestawy upominków przygotowanych przez Urząd Dzielnicy Praga Północ

– I oczywiście okolicznościowe dyplomy i okazałe puchary!

Raz jeszcze gorąco dziękujemy uczestnikom turnieju i wszystkim zaangażowanym w jego organizację, a w szczególności Panu Burmistrzowi Jackowi Jeżewskiemu za objęcie naszego turnieju patronatem, a także Praskiemu Centrum Koneser za wsparcie w organizacji i udostępnienie przestrzeni pasażu.