fbpx

 Beforek Twoich piątkowych planów w Stacji Praga – Robert Delira Jaworki ! 

🎶 Beforek Twoich piątkowych planów w Stacji Praga 🎷🎧
Data: 15.12, Piątek 

Godzina: 20:30

Miejsce: Stacja Praga, wejście od ul. Zaokopowej 5🏬
🔥 Czy czujecie już rytmy nadchodzącego weekendu? Chcecie zacząć piątek w niepowtarzalnym stylu, bez obaw o zobowiązania sobotniego poranka?
🤝 Dołączcie do nas, by podzielić się pasją do muzyki, spotkać niezwykłych ludzi i wspólnie świętować początek weekendu.

🎵 Kto zagra na muzycznym spotkaniu z cyklu piątkowych before’ków?
✨ Roberto `Delira` Jaworski – koncert lutniowy 🔥 multiinstrumentalista i kompozytor od lat związany z folk eksperymentalną grupą Żywiołak. W swym solowym projekcie Rekonstrukcja/Destrukcja staje się natomiast lutniowym minimalistą. Nie stroniąc od estetyki baroku, snując swe autorskie, hipnotyczne dźwięki przenosi słuchacza do świata który przeminął pozostawiając go w nostalgicznym osłupieniu. 🎶 Artysta ma na koncie współprace w ramach muzyki do gier Wiedźmin czy World of tanks a także kolaboracje z Czesławem Mozilem czy Kapelą ze wsi Warszawa.

VIDEO:
https://youtu.be/g5A7bSQ8URA?si=z_bETYXr3XzWmrNg

🌙 Imprezę kończymy z szacunkiem do ciszy nocnej.
⏰ Zarezerwujcie czas i przekonajcie się, że beforek w Stacji Praga to najlepszy sposób na rozpoczęcie piątkowej nocy!

TAX: Wrzućcie coś do kapelusza! 😃

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
🎛 Chcesz zagrać w przyszłości?❓️Masz coś wyjątkowego do zaoferowania? Chcesz 
podzielić się swoją pasją z innymi? Muzyczny Beforek jest dla Ciebie! Zgłoś się do nas! Szukamy DJ-ów, muzyków, kolekcjonerów winyli, którzy chcieliby zaprezentować swoje sety na przyszłych eventach.
🚀 Dołącz do nas w podróży przez muzyczne style i kultury. Bądź częścią naszej społeczności. Baw się, odkrywaj i przyczyniaj się do tworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego!

🏭 MIEJSCE: Stacja Praga📢Niezależny dom kultury prowadzony oddolnie przez kolektyw pasjonatów i miłośników warszawskiej Pragi.📣W garażach na terenie historycznej zajezdni tramwajowej prowadzimy pracownie twórcze, studio muzyczne i świetlicę z programem warsztatowym dla ludzi w każdym wieku. Tu organizujemy wystawy, imprezy, koncerty i wydarzenia kulturalne.
🍹 Możecie u nas kupić napoje bezalkoholowe, ale także możecie przynieść własny prowiant.
📍 Wejście od ul. Zaokopowej 5, w podwórku.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Wydarzenie jest częścią projektu ,,Sąsiedzka twórczość muzyczna w Stacji Praga”, współfinansowane jest ze środków m.st. WarszawySkip to content