fbpx

FINAŁ Konfrontacje Sztuk Artystycznych – już w najbliższą sobotę! 10.09 // Start: 16:00

W najbliższą sobotę – 10 września w przestrzeni Stacji Praga przy ul. Zaokopowej 5 odbędzie się kolejny ciekawy event. Wypełnimy miejsce piękną sztuką, dobrą muzyką i pozytywną energią.
Na wystawie zobaczycie prace stworzone podczas Konfrontacji Sztuk Artystycznych przez różnych artystów, posługujących się najróżniejszami mediami artystycznymi.
Podczas trzech twórczych spotkań zostały stworzone prace na trzy tematy :

* Gang Obrzydliwiaków
* Prascy Sąsiedzi
* Sztuka Kobiet

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1146299579571933/


Na evencie oprócz przyjemnych doznań dla oka będzie też coś dla ucha i ducha!

W finałowym dniu wystąpią dla nas niesamowici goście, którzy są częścią wydarzenia:

Jan Majewski – 17-letni wokalista z Radomia, który szerokiej publiczności dał się poznać dzięki występom w programach TVP Voice of Poland oraz Szansa na Sukces. Jego charakterystyczny wokal oraz pełne emocji i prawdziwości wykonania na żywo to powód, dla którego Majewski tak szybko gromadzi rzeszę prawdziwych fanów.

https://www.instagram.com/janmajewski_official

https://www.youtube.com/channel/UCdCfxuiBJqMS9wY4nRbY2eA

Dildo Baggins – artysta, który już w momencie poczęcia poznał dokładną datę swojej śmierci. Dlatego też istniała szansa, że nie będzie on tracił danego mu czasu na liczne bzdury, dostosowanie się do wszystkiego i zamartwianie się na zapas ,ale będzie poprostu żył! Dildo Baggins nie ma twarzy, dlatego też nie może jej stracić bezwzględu na to co wyśpiewa albo przemilczy w swojej twórczości.

https://www.instagram.com/d.baggins_/

https://www.youtube.com/c/DildoBagginsMusic


Dj Janas – Młody DJ z Warszawy lubujący się w funkowych klimatach, mogliście go już poznać na poprzednim wydarzeniu-Festiwalu Inżynierów.

https://www.youtube.com/watch?v=Ktyom9sAk_U


Manzi and Victory Dance – zespół taneczny z Afryki, tańczący AfroDance

https://www.instagram.com/manzi_caleb_/

*********************************
Start : 16:00
Wstęp : Bezpłatny

*********************************
Śledźcie nasze social media, gdzie na bieżąco pojawiać się będą szczegóły wydarzenia!
Zadanie publiczne pn. Konfrontacja Sztuk Artystycznych II dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka.

,,Konfrontacja sztuk artystycznych” to seria spotkań kreatywnych, podczas których artyści z różnych nurtów i środowisk wspólnie stworzą prace i instalacje artystyczne. Na podstawie wcześniej ustalonego tematu zostaną oni poproszeni o stworzenie prac na zadany temat w technice dla siebie charakterystycznej, następnie w zespołach kilku osobowych artyści stworzą prace w nowej dla siebie technice, eksplorując zadany temat w sposób zainspirowany twórczością pozostałych uczestników. Dzięki wspólnej pracy twórców kultury „wysokiej” z twórcami kultury alternatywnej (streetart, komiks, tatuaż, ilustracja, hip-hop) powstały nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaje artystyczne kolaboracje, które mogą wyznaczyć nowy kierunek rozwoju sztuki. W ramach spotkań twórczych artystom udostępnione zostały przestrzeń, narzędzia i warunki do pracy twórczej. Dzięki wielowymiarowej współpracy artystów z różnych dziedzin w ramach projektu “KSA II” sztuka wysoka w postaci twórczości uznanych malarzy czy twórców fotografii metodami historycznymi, spotka się ze sztuką uliczną, popkulturą, hip-hopem .Tagi:
, ,
Skip to content