fbpx

KONFLIKT – autorski warsztat Beaty Sosnowskiej

Kiedy: Sobota, 25 listopada, godz. 13:00 – 15:00
Gdzie: Stacja Praga, Inżynierska 6 (wejście od Zaokopowej 5)
Dla kogo: Osoby od 16 lat wzwyż
Koszt: 30 zł (dołącz, nawet jeśli kwota jest poza Twoim zasięgiem)

Zgłoszenia: beata.sosnowska@gmail.com

 Konflikt – to słowo ma wiele odcieni. Może być konfrontacją z otoczeniem, rodziną, światem, własną tożsamością, czy uczuciami. Podczas naszego warsztatu spojrzymy na konflikt przez pryzmat komiksu i odkryjemy, jak może on stać się kluczem do opowiadania porywających historii.

Dowiesz się jak stworzyć głównego bohatera? Dlaczego postać antagonisty jest bardzo pomocna w historii? Czym jest storyboard i dlaczego warto go zrobić. Jak komponować kadry, żeby historia dobrze się czytała? Onomatopeja i dymki? Czy zawsze muszą być używane i tak naprawdę po co one są? 

Zapraszam cię do udziału w moim warsztacie już w najbliższą sobotę 25 listopada w super miejscówce Stacji Praga. 

Przynieś ze sobą ulubione pisaki czy inne narzędzia do rysowania i przygotuj się na dwie godziny kreatywnej zabawy i nauki!

O Stacji Praga:
Stacja Praga to nie tylko przestrzeń, to społeczność kreatywnych dusz na warszawskiej Pradze. Dom kultury, w którym mieszkańcy dzielą się swoją pasją, umiejętnościami i tworzą coś wyjątkowego. Tutaj sztuka spotyka się z lokalną społecznością, a każdy ma szansę na wyrażenie siebie.

Dołącz do naszej społeczności:
Szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje pasje? A może chcesz wziąć udział w budowaniu kultury na Pradze? Stacja Praga jest otwarta dla każdego, kto chce dołączyć do naszych wydarzeń, warsztatów czy innych inicjatyw kulturalnych.

#WarsztatKomiksowy #Konflikt #Komiks #StacjaPraga #KreatywnaPraga#Społeczność #Twórczość #BeataSosnowska #ArtWorkshop #CreativeCommunitySkip to content