fbpx

Konfrontacja Sztuk Artystycznych III – Nowa Edycja – Temat: Zajezdnia tramwajowa

Konfrontacje Sztuk Artystycznych 2023 czas: start! W tym roku zapraszamy ponownie na cykl trzech spotkań, podczas których artyści i artystki różnych dziedzin stworzą swoje interpretacje praskich symboli i historii.

Jak zwykle projekt K.S.A zakończymy wystawą prac w naszej przestrzeni oraz pokazem video.Pierwsza akcja-konfrontacja odbędzie się już 25 czerwca (w niedzielę) od godz. 15.

Tematem przewodnim będzie miejsce, w którym urzędujemy, czyli historyczna zajezdnia tramwajowa. Tramwaje, szyny, konie mechaniczne, konie rżące i wierzgające, miasto, industrial, pierwsze fabryki i maszyny parowe – oto nasze inspiracje.Do kreatywnych działań na płótnach, papierach i murach zapraszamy osoby tworzące w dziedzinach: rysunek, malarstwo, graffiti, street art, tatuaż, szablon, kolaż, video, grafika, linoryt, programowanie AI, dywanologia i innych, o których jeszcze nawet nie wiemy.

 

Mamy materiały i przestrzeń, Wy macie wyobraźnię i umiejętności. Połączmy siły i stwórzmy razem coś wspaniałego! Chcesz wziąć udział w Konfrontacji? Napisz do nas! info@stacjapraga.plKonfrontacja Sztuk Artystycznych to spotkanie różnych światów twórczych, różnych filozofii, technik, środowisk. To okazja do wymiany doświadczeń i radosnej współpracy. Miejscami umazany czerwoną farbą ring, miejscami — muzeum sztuki nowoczesnej. 

Zadanie publiczne pn. Konfrontacja Sztuk Artystycznych III dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

#Mazowszepomaga #programywspacia #solidarnośćmazowieckaSkip to content