fbpx

Święto ulicy Stalowej – zapowiedź!

Święto ulicy Stalowej przed nami! Już jutro czeka na Was mnóstwo atrakcji, warsztatów, koncertów i generalnie – wspaniałych wrażeń!

My również zaangażowani będziemy w aktywne świętowanie, a jak to Stacja Praga – będzie nas dużo i wszędzie

Zaczynamy o godzinie 12:00 na ul. Stalowej gdzie z @ksiutywsrodku przeprowadzimy warsztaty street artowe. @luksprzeziks pokaże Wam swoje magiczne sztuczki!

W tym samym czasie wystartuje tez mobilna biblioteka we współpracy z @biblioteka.pragapolnoc oraz @retrostacjapl. Jak pewnie nie raz zauważyliście na Stacji – kochamy retro motoryzację i staramy się pokazywać i udostępniać ją innym. Zapraszamy do naszego ogórka gdzie będziecie mogli wypożyczyć super książkę!

W tej samej strefie o godz. 15:00 zaplanowaliśmy plener malarski z @miskieviq , @pdobrowolski200 i Lukasz.

A już o godz. 16:00 Praska Królowa Street Artu – @miss_dorys przeprowadzi warsztaty dla dzieci w klimacie street artu i bajek – oj się będzie działo!

Czy to wszystko? O nie, nie! Nasza ekipa również będzie świętowała artystycznie w pracowni! Przy Zaokopowej 5 o godz. 12:00 ruszamy z Czerwcowym Kolazowaniem pod nadzorem utalentowanej @wycinam_w_chaosie . Następnie o godz. 15:30 @sodowy wprowadzi was w swój malarski świat. Przez cały dzień będziecie też mogli zwiedzać wystawę @twurcatwurcuw

A jako wisienka na torcie – o godz. 21:00 – koncert @maxbravura ! Na niedzielny chillout zaplanowaliśmy @freakmarketwarsaw vol.18 – czyli wielkie targi rękodzieła, sztuki i innych pokręconych rzeczy.

Do zobaczenia!Tagi:
Skip to content