fbpx

Performing the future – trial theater workshop with Neil Royston

Zapraszamy na spotkanie z Neilem Roystonem – cenionym aktorem z teatralnym i filmowym doświadczeniem!

Neil Royston – aktor z doświadczeniem w teatralnym, filmowym, oraz z pracą w radiu i telewizji. Pracował dla BBC u boku Brendana Gleesona. Narodziny córek sprawiły, że przeniósł się ze swoją przyszłą żoną z Walii do Szwajcarii. Pracował tam jako nauczyciel języka angielskiego, listonosz i lektor. Kontynuował też pracę zawodową w teatrze i nakręcił film krótkometrażowy.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat napisał cztery sztuki teatralne, wyprodukował i wyreżyserował profesjonalne przedstawienia oraz prowadził warsztaty teatralne w Szwajcarii i Czechach. Wykorzystuje techniki teatralne do nauczania antropologii i jest wykładowcą wizytującym na Uniwersytecie Masaryka. W Warszawie, chce założyć zespół teatralny, w którym polscy aktorzy będą tworzyć dzieła w języku angielskim dla szerszej publiczności.

Nie boi się „ciemnej strony” natury ludzkiej, a aktorstwo porównuje do bambusa, który jest jednocześnie twardy i elastyczny.

Próba stanowi wstęp do letnich warsztatów dla doświadczonych amatorów i półprofesjonalistów w cenie 800 zł za cykl 9 spotkań.

Wpadnij i poznaj tego gościa 😃

👉 La Prage – pracownia artystyczna w Stacji Praga
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
📍 Gdzie: Stacja Praga, wejście od ulicy Zaokopowej 5
🔎 Dokładnie: La Prage -> czerwone drzwi wejściowe, po schodach, korytarzem drzwi po lewej stronie przed metalową kratą 😉
⏰ Kiedy: 20 czerwca o 16:30
💸 Za ile: Bezpłatnie – zaproszamy na płatne warsztaty letnieSkip to content