fbpx

Rozmowy w Mroku – Start 18.01 – Zapowiedź

Pamiętasz słowa Małego Księcia?
To co najważniejsze, jest niewidoczne dla oczu.


Czy jeśli zamkniemy na moment oczy – najważniejsze pojawi się samo? Czy gdy wyłączymy światło, dostrzeżemy coś nowego?Te zajęcia, to przełożenie teorii na praktykę. To empatyczna przestrzeń, w której uczucie, głos, wyraz i ruch przybierają nową jakość. To wszystko co chciałbyś wiedzieć o …, ale boisz się zapytać. To wszystko, co chciałbyś powiedzieć, ale do tej pory się powstrzymywałeś. To miejsce, w którym uczymy się słuchać, mówić, myśleć, istnieć. Nie patrzeć, a widzieć.Rozmawiamy w Mroku co tydzień. 
Możesz przyjść raz, pozostać anonimowy albo ujawnić się w pełni. Osoby które nie będą chciały być rozpoznane przez innych uczestników, proszone są o kontakt przed spotkaniem.
++++++++

Środa, 18.01
START: 18.00
KONIEC: 20.00
++++++++
Wstęp na zajęcia jest wolny, wystarczy zaznaczyć “wezmę udział” i wziąć udział. Zrzutka na przyszłe działania – dobrowolna i bardzo mile widziana.Spotkania odbywają się w klimatycznej przestrzeni Stacji Praga – która jest wielowymiarowym projektem artystycznym, miejscem w którym dzieją się rzeczy, ludzie się łączą i tworzą. Śledź przyszłe wydarzenia i pomóż nam twoŻYĆ!
https://stacjapraga.pl/
https://patronite.pl/stacjapraga

Skip to content