fbpx

Tic Tak Toe – Zapowiedź wystawy Marry Lu! 27.01

Fascynacja sztuką ulicy zaowocowała realizacją projektu „TIC TAC TOE”, do którego Marry Lu zaprosiła wielu artystów streetartowych. Sam koncept polega na spotykaniu się dwóch osób i toczeniu się pomiędzy nimi “pojedynku” z pozoru w bardzo prostą grę – KOŁKO I KRZYŻYK. Gdy pochylimy się bardziej nad tematem, zauważymy, że artystka za każdym razem tworzy zupełnie inny symbol. Każda runda w tej grze to czysta improwizacja. To właśnie sprawia, że gotowe dzieło jest autentyczne. Wystawa TIC TAC TOE jest metaforą odnoszącą się do wędrówki człowieka, który idąc przez życie musi się liczyć, zarówno z wygraną jak i przegraną oraz nieprzewidywalnością losu. 

Marry Lu to pochodząca z warszawskiego Muranowa młoda artystka, która stawia na eksplozję barw i dosadność rysunku. Obszarem jej zainteresowań są problemy wynikające z relacji miedzyludzkich. W zeszłym roku zaprezentowała szerszej publicznosci swoje prace na wystawie “F*CK LOVE”, którą z czasem zaczęła przenosić również na przestrzeń miejską. 

Otwarcie wystawy godz. 19:00 
Od godz. 20:00 z muzyką na żywo Podczas wydarzenia udostępnimy materiały artystyczne – każdy będzie mógł stworzyć swoją własną wersję Tic Tak Toe! 

W ,,Stacja Praga” każdy znajdzie miejsce dla siebie, bo Praga jest dla każdego. 

Wstęp wolny!

Chciałbyś wesprzeć inicjatywę Stacji Praga? Zostań patronem!
http://patronite.pl/stacjapragaSkip to content