fbpx

Warsztaty malowania marzeń! – Piątek 08.12

Warsztaty malowania marzeń! 

Wejdziemy w proces twórczy, w którym zaprosimy Was do krótkiego ruchu, aby napięcia mogły się uwolnić, a my zyskamy lekkie ciało na dalszą część warsztatu. Następnie usiadziemy do medytacji i w otwartości serca przywołamy afirmacje- słowo, sentencja- z którą będziemy poznawać się poprzez malowanie. 🎨

Poprzez specjalną technikę przejdziemy od słowa/zdania czyli naszej afirmacji, wejdziemy w moc Liter, następnie Kształtów i wypełnimy to wszystko Barwą. Jest to skupienie się od A do Z, od początku do końca, co pozwala nam jeszcze bardziej wzmocnić i poczuć intencję.

A poprzez bycie w tu i teraz odcedzamy nasz umysł od gonitwy myśli, i przebywamy w przestrzeni wspierającej nas i nasz rozwój 🙂

Stworzone dzieło polecamy zawsze postawić w miejscu, w którym będziemy je codziennie widzieć. Dzięki temu przypominamy sobie o afirmacji i powtarzamy ją w ciągu dnia. 

🖌️Na warsztacie zapewniamy farby, pędzle, palety, specjalny papier do farb. Opowiemy o afirmacjach, jak stworzyć afirmacje, jakie kolory farb mogą posłużyć jako dodatkowe wzmocnienie naszego celu. Wejdziemy w stan medytacji, w której usłyszymy naszą afirmacje. Możesz też przyjść z gotową afirmacją, a w medytacji ją umocnić.

🎼Na koniec relaksacja z kojącym dźwiękiem instrumentu tankdrum oraz dzwonkami koshi (ogień-aby stworzona afirmacja podbiła nasze serca, woda – aby przepłynęła w rzeczywistość).

⭐ Koszt: 90 złotych 
🧭Gdzie : Stacja Praga 

Zapisy: info@stacjapraga.pl, DM lub u prowadzącej

Czas: od 2 do 2,5 godziny spokojnego tworzenia 
Startujemy o godz. 17:00 

O prowadzącej Monika Kruczalak:
Podążam i odkrywam jakie korzyści może wnieść do naszego życia aspekt artystyczny. Aktualnie uczestniczę w certyfikowanym kursie z Arteterapii Tańcem oraz Malunkiem. Prowadzę również warsztaty z malowania intuicyjnego,gdzie badamy co chce przekazać nam dokładnie podświadomość . Współtworzę i tworzę opowieści w Teatrze Soul Lab. Od 5 lat tańczę z ogniem malując w powietrzu różne geometryczne kształty. W wolnym czasie wyplatam makramową biżuterię z kamieniami naturalnymi na @Moonilight.art. Prowadzę animacje dla dzieci wprowadzając artystyczne i rozwijające zabawy.

Skip to content