fbpx

Warsztaty Street Art – od poniedziałku 12.02

Warsztaty Street Art z Praktisem w Stacji Praga

Czy jesteś gotowy na wyrażanie siebie na betonowych płótnach miasta? Stacja Praga zaprasza na co poniedziałkowe warsztaty street art, gdzie każdy może stać się twórcą miejskiej sztuki.

TEMAT to Face to face – wielowymiarowość twarzy. Zabawa formą i techniką malarską. Dowiecie się jak można na różne sposoby zbudować swój styl.

Prowadzącym będzie Przemysław Sieńko ,,Praktis” – autor ilustracji, prac, obrazów z pogranicza rysunku, malarstwa i street artu. Wiele lat samodzielnie rozwijał swój warsztat, czerpiąc z różnorodnych technik i tematów. Charakterystyczne w jego twórczości jest łączenie wielu wątków współczesnej sztuki i kultury, czego efektem są autorskie dzieła, będące mieszanką abstrakcjonizmu, futuryzmu, komiksu czy realizmu.

Kiedy: Co poniedziałek, start 12.02.2023, godz. 18:00-20:00
Gdzie: Stacja Praga, Zaokopowa 5
Dla kogo: Osoby 16+
Koszt: 60 PLN/osoba

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez wiadomość prywatną na FB lub IG Stacji Praga lub mailowo: info@stacjapraga.pl

Limit miejsc: 12

O miejscu: Stacja Praga to niezależny dom kultury, gdzie pasja spotyka się z kreatywnością. To przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się i dzielić swoim entuzjazmem. Z naszymi pracowniami twórczymi, studio muzycznym i programem warsztatowym, tworzymy serce artystycznej Pragi.

Dołącz do nas!
Chcesz wspierać kulturę lokalną, masz pomysł na warsztat lub chcesz zorganizować wydarzenie? W takim razie Stacja Praga jest dla Ciebie. Wspierajmy razem rozwój kultury i sztuki na Pradze. Każda pomoc ma znaczenie, a każda inicjatywa zbliża nas do realizacji wspólnych celów.

Wspieraj i twórz z nami!
Zapisz się na warsztaty, zostań wolontariuszem, przekaż darowiznę lub po prostu przyjdź i bądź częścią naszych wydarzeń. Bo razem możemy więcej!

warszawski street art


Skip to content