fbpx

Warsztaty ceramiczne – czwartek 08.02

Serdecznie zapraszamy na warsztaty ceramiczne w przestrzeni kulturalnej Stacji Praga w czwartek, 8 lutego, godziny: 18:00 – 21:00.

Nasza zdolna Liszka Mariszka wprowadzi Was w artystyczny świat ceramiki. Tego dnia Stacja Praga przeobrazi się w mini pracownię ceramiczną, w której będziecie mogli ulepić sobie coś małego, co będzie Wam służyć i cieszyć oko! Taki kubek/ kadzielniczka, figurka figurka czy co tylko wyjdzie spod waszego strumienia wyobraźni będzie do odbioru w stanie tzw. biskwitu (po wypale na 940 stopni – kiedy czerep jest gotowy na etap szkliwienia). Proces schnięcia i wypału prac zajmuje ok 1.5 tygodnia.

Koszt uczestnictwa to 100 PLN.

W cenę wchodzi koszt gliny i narzędzia. Prowadząca zwana na rejonach Liszką, odpowie na wszystkie wasze pytania i pomoże w dobraniu techniki do pomysłu. Chodzą słuchy, że może wam nawet poszkliwić prace – w tej kwestii moźna się dogadywać na miejscu.

Zapisy odbywają się przez mail: info@stacjapraga.pl lub DM w social mediach /IG lub FB/ Stacji Praga.
Limit miejsc: 10 miejsc + lista rezerwowa

Gotowe prace będzie można odbierać na Stacji Praga, około 1,5 tygodnia po warsztatach (pamiętajcie o podpisaniu waszych dzieł!)

Miejsce, w którym odbywają się warsztaty ceramiczne to Stacja Praga. Jest to niezależny dom kultury w sercu warszawskiej Pragi, działający dzięki pasji entuzjastów lokalnej kultury. W naszych garażach znajdziesz pracownie artystyczne, studio muzyczne i więcej.

Dodatkowe informacje:
Dostępne są napoje bezalkoholowe, a także jest możliwość przyniesienia własnego jedzenia.

Wejście od ul. Zaokopowej 5.

Pytania? Skontaktuj się z nami! Telefon: 667455525 (Marina)
E-mail: info@stacjapraga.pl

Warsztaty ceramiczne - techniki lepienia w glinie


Tagi:
Skip to content