fbpx

Urodziny Pragi i Etno Jam Session

Zapraszamy na urodziny Pragi i Etno Jam Session. Nadchodzą jedne z tych urodzin na których STO LAT śpiewać już NIE WYPADA!!!

Świętowanie zaczynamy już w piątek, 9 lutego Etno Jammem.

W ramach urodzin Pragi Północ odbędzie się Wielki Wiec Grajków, Gwizdajłów, Łupaczy i Krzykaczy! Mamy przyjemność ponownie zaprosić Cię do kręgu i w niepowtarzalnym, praskim blasku świec i ultrafioletowych świetlówek muzykować na przekór groźnej nocy. Tam gdzie słowa, rytm, ruch i brzmienie stają na równi i malują żywe obrazy. Mile widziane są również osoby, które są pewne, że świat nie jest gotów na przyjęcie ich talentu muzycznego czy tanecznego. Może tej nocy właśnie ich przekonanie się odmieni.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą ulubionych instrumentów: bębnów, grzechotek, gitar, fletów, didgeridoo, kontrabasów, skrzypiec, a przede wszystkim Waszych głosów! Na miejscu dostępne będą wzmacniacze do gitar i basów oraz nagłośnienie z mikrofonami i wejściami Jack/XLR. 

Etno Jam Session

Natomiast 10 lutego zbierzemy się , aby życzyć naszej Pradze CONAJMNIEJ kolejnych 376 lat.

Tego dnia każdy znajdzie coś dla siebie. Cały dzień Stacja Praga będzie wypełniona przeróżną muzyką, a wszystko to za sprawą niesamowicie oryginalnych i charyzmatycznych wykonawców. Będzie też okazja, aby zdobyć nowe umiejętności dzięki oryginalnym warsztatom. Nie zabraknie wystaw, instalacji i doświadczeń.

Urodziny Pragi

Jedyne takie urodziny Pragi i Etno Jam Session tylko w Stacji Praga:)Skip to content