fbpx

Wyplatanie Makram w Koneserze – relacja z wydarzenia

Makramowe warsztaty za nami! Cieszymy się, że nasze warsztaty łączą różne pokolenia, co doskonale widać w fotorelacji! Dziękujemy Emilia Jasinska z Makramkowo za wsparcie uczestniczek w tworzeniu ich własnych makram! Podczas warsztatów swoje dzieło wspólnie stworzyli NIEBIESKI ROBI KRESKIoraz Nocny Marek. A już w następny czwartek widzimy się na kolejnym wydarzeniu! Stay tuned!

O artystach :

Nocny Marek – nicpoń warszawski, jedna z sardynek w miejskiej puszce z okiem otwartym w strone nieba. Nocami spaceruje w strone marzenia, którym podzielił się wyłącznie z jedną gwiazdą.
Każdego dnia mija tysiące ludzi.
Nie pytaj ile razy Go widziałeś, spytaj ile razy On widział Ciebie. https://www.instagram.com/nocny_marek27/

Igor Rudziński NIEBIESKI ROBI KRESKI 
“Malując, staram się stworzyć coś, na zasadzie mojej własnej absurdalnej krainy. Lubię malować najróżniejsze stworzenia, łączyć ze sobą gatunki zwierząt tworząc nowe, osadzać je w nietypowych sytuacjach.”
Artysta działa kompulsywnie, transowo, intuicyjnie.
Myśli totalnie i bezkompromisowo. Gdziekolwiek się da – kreską zawłaszcza przestrzeń. Materiał nie ma znaczenia, okoliczności zawsze są przypadkowe. Rysuje na ścianie i na papierze, maluje na płótnie, robi „wrzuty” na murze, graffiti na bilbordach, szyldach, plakatach. Kiedyś litery, dziś raczej figury. 
I jeszcze pisze, nagrywa filmy, montuje muzykę.www.instagram.com/niebieski.robi.kreskiTagi:
Skip to content