fbpx

Rozkład jazdy 22.03 – 28.03

Rozkład jazdy na 22.03-28.03!

Poniedziałek


Godzina 20:00

Warszawa.doc: Premiera książki “Sny o Warszawie”, wydarzenie online bezpłatne.

Zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Mordyńskim, autorem książki “Sny o Warszawie. Wizje przebudowy miasta 1945-1952”.Architektura to nie historia cegieł, betonu i stalowych prętów. To historia ludzi, którzy czuli, żałowali, pragnęli, ale też nienawidzili. Do projektowania domów, do kreślenia planów urbanistycznych popychały ich różne motywacje.To jest książka o koncepcjach kształtowania nowej Warszawy, o próbach znalezienia urbanistycznego i architektonicznego przepisu na szczęście. Bo to, co widzimy nad powierzchnią, jest tylko małym fragmentem całości, której większość skrywa się głębiej.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/265036105157868/

Wtorek


Godzina: 18:00 – Spotkanie z Arturem Barcisiem I Prawie Kino NZS UEK, wydarzenie online bezpłatne

Kochasz filmy? Brakuje Ci wyjść do kina z przyjaciółmi?
A może po prostu chcesz miło spędzić wieczór i dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat polskiego kina. Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi TAK, to serdecznie zapraszamy na 6. edycję Prawie Kina, które jest cyklem pokazów filmowych, połączonych z prelekcjami ze znanymi osobami ze świata polskiego kina, organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2500173493623780/

Środa


Godzina: 19:00- Moje serce | Teraz-wtedy, wydarzenie online bezpłatne

Zapraszamy na pokaz filmu „Moje serce” w reżyserii Damiana Kocura.Po pokazie dokumentu odbędzie się spotkanie online z reżyserem Damianem Kocurem. A następnie seans filmu „Żeby nie bolało” w reżyserii Marcela Łozińskiego. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Teraz-wtedy. Polska Szkoła Dokumentu.

Czwartek


Szukasz dobrych produktów od lokalnych producentów?
Chcesz udekorować stół na święta i potrzebujesz inspiracji?
Jeśli tak, to zapraszamy na WIELKNOCNY JARMARK na Bazarze Różyckiego.
Przez 4 dni zrobisz zakupy, które sprawią, że to będą pyszne święta!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/884100235488809

Piątek


Godzina 19:00- Praski blues – koncert w CPK Praga Południe, wydarzenie online bezpłatne\

Ideą imprezy jest prezentacja różnych gatunków bluesa, granych i śpiewanych przez szerokie grono warszawskich muzyków, hołdujących temu nurtowi i dobrze się w nim czujących. Koncert poprowadzi red. Zbyszek Jędrzejczyk.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/event_invite/hp1BKd1eJ/

Sobota


Godzina 19:00: “Dobrze się kłamie” – spektakl w Małej Warszawie, wydarzenie online-bilet 49 PLN

Zapraszamy na  “Dobrze się kłamie” – astronomicznie zabawny spektakl o układach międzyludzkich Ten kameralny komediodramat był jednym z największych filmowych sukcesów kasowych 2016 roku. Adaptację oraz tłumaczenie przygotował Bartosz Wierzbięta – mistrz dowcipnych dialogów, znany między innymi ze “Shreka” i “Pingwinów z Madagaskaru”.

Link do wydarzenia: www.spektaklove.pl/spektakle.php?spektakl=12

Niedziela


Godzina: 9:00-18:00: Kiermasz Wielkanocny nad Balatonem, Praga Południe, Park Nad Balatonem, wstęp bezpłatny

Staropolskie Jarmarki oraz Targi Smaków serdecznie zapraszają na wyjątkowy Kiermasz Wielkanocny nad Balatonem🐣🐇🐥Obok pisankarek wykonujących pisanki zdobione woskiem, pań wykonujących słynne palmy wileńskie, plecionkarzy z koszyczkami na święconki, w festiwalu uczestniczą przedstawiciele różnych dziedzin rękodzieła, m. in. kowalstwa, garncarstwa, tkactwa, rzeźbiarstwa, wycinankarstwa, wytwórcy łyżek, sit, drewnianych sprzętów gospodarstwa domowego.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/434656647739694
Skip to content